Titles you rated
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Full Metal JacketRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
AlienRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
The ProtectorRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.0
MementoRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 1.0