Movies
Ratings
559
ExhumaRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
HerRated ★ 1.5
AquamanRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 2.5
My Wedding CampaignRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0