Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.5
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.0
Secret HealerRated ★ 3.0- BossRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 3.5
JackpotRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 3.0