Titles you rated
AmourRated ★ 4.5
The Leisure SeekerRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The CoreRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0