Titles you rated
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 5.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5