Movies
Ratings
590
Nothing SeriousRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 4.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 5.0
Beastie BoysRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
A Good Rain KnowsRated ★ 0.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
UsRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 5.0
IdolRated ★ 3.0
A Tiger in WinterRated ★ 3.0
The FakeRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 0.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 2.5
Soul MateRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 4.5