Series
Ratings
103
Silent Witch Chinmoku no Majo no KakushigotoRated ★ 3.0- Aldnoah.ZeroRated ★ 3.5
Youth of MayRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Ghost StoriesRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0- My Little MonsterRated ★ 3.0
Nisekoi Season 2Rated ★ 3.0
NisekoiRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5