Titles you rated
Henry's CrimeRated ★ 5.0
HallelujahRated ★ 3.0
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 2.0
OasisRated ★ 3.0
A Single SparkRated ★ 2.0
Bad GuyRated ★ 2.0
CommandoRated ★ 2.0
Tai-Chi MasterRated ★ 3.0
The Bride with White Hair 2Rated ★ 2.0
The Karate KidRated ★ 2.0
Who Am I?Rated ★ 2.0
Shanghai KnightsRated ★ 2.0
Shanghai NoonRated ★ 2.0
ChloeRated ★ 2.0
A Knight's TaleRated ★ 2.0
Parallel LifeRated ★ 2.0
Demolition ManRated ★ 2.0
GamerRated ★ 1.0
Kindergarten CopRated ★ 2.0
PriestRated ★ 1.0