Movies
Ratings
20
Confession of MurderRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0