Titles you rated
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
The Love EquationsRated ★ 5.0
Flavour It's YoursRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 5.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0