Titles you rated
ContagionRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.0
The Hangover Part IIIRated ★ 2.5
Red Riding HoodRated ★ 2.5
DominoRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5- Talking ArchitectRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.5
Patch AdamsRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.5