Titles you rated
Master of StudyRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0- Steel Troops Season 3Rated ★ 3.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5- 스테이지 파이터Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0- 환승연애, 또 다른 시작Rated ★ 0.5
- EXchange Season 3Rated ★ 2.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Fit for TV: The Reality of the Biggest LoserRated ★ 1.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Red BalloonRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Try: A Miracle in UsRated ★ 2.0
SirensRated ★ 2.0
Bad Influence: The Dark Side of KidfluencingRated ★ 4.0