Movies
Ratings
1069
FrankensteinRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.5
Black BagRated ★ 3.0
MalenaRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Three SistersRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Mulholland DriveRated ★ 4.0
A Real PainRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 4.5
Another RoundRated ★ 4.0