Titles you rated
WonkaRated ★ 3.5
Doraemon the Movie: Nobita's Art World TalesRated ★ 3.5
She Taught Me SerendipityRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5- ArielRated ★ 2.0
Parallel NovelRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
HopelessRated ★ 2.0
Hot BloodedRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
John Denver TrendingRated ★ 3.5- Legendary Concert: Carlos Kleiber & Vienna PhilharmonicRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5