Titles you rated
The Face ReaderRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Scarlet InnocenceRated ★ 2.5
RunRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 4.5
Revolutionary RoadRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5