Titles you rated
World War ZRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
ArahanRated ★ 4.5
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Volcano HighRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0