Titles you rated
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 3.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Trolls World TourRated ★ 4.0
TrollsRated ★ 4.5
SingRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
EarthRated ★ 4.5