Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 4.0
The Eighth DayRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 0.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5