Movies
Ratings
206
HereditaryRated ★ 4.0- ChunjungRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 2.5
BrooklynRated ★ 3.0
Frances HaRated ★ 3.5- Sunset in My HometownRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 3.0- Morning of the DeadRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 5.0
LemonadeRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
CocoRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5