Series
Ratings
14
StrangerRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0