Movies
Ratings
190
The ConjuringRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
The Last EmperorRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
Shin GodzillaRated ★ 1.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
孫悟空七打九尾狐Rated ★ 1.0
Axel 2: Adventures of the SpacekidsRated ★ 1.0
Heartfall ArisesRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5