Movies
Ratings
117
The MatrixRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
AliensRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 2.0
3-IronRated ★ 3.0