Movies
Ratings
122
Hollow ManRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
RoundersRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
TrainspottingRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
City of GodRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The RockRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0