Movies
Ratings
97
The Babysitter: Killer QueenRated ★ 3.0
The BabysitterRated ★ 3.0
The Year I Started MasturbatingRated ★ 3.0
Blood & GoldRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
The Half of ItRated ★ 4.5
Falling for ChristmasRated ★ 2.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
Bullet TrainRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 3.0
Day ShiftRated ★ 2.0
ZodiacRated ★ 2.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
One-LineRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0