Series
Ratings
191
DynastyRated ★ 3.0
DynastyRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Wonderful Single LifeRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0- 33 pun tanteiRated ★ 4.0
- 어린이 경찰Rated ★ 3.5
Shooting StarRated ★ 2.5