Movies
Ratings
393
Cast AwayRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
Independence DayRated ★ 4.5
King KongRated ★ 2.5
I'm Not There.Rated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
FluRated ★ 2.5
127 HoursRated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 2.5