Movies
Ratings
678
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5
CollateralRated ★ 4.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.0
The Last WordRated ★ 3.0
FlightRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
Steve JobsRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
UpgradeRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
CountdownRated ★ 2.0
SouthpawRated ★ 4.5