Titles you rated
BuriedRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Long ShotRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5