Titles you rated
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
6 DaysRated ★ 3.5
The OutpostRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Deepwater HorizonRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin: The FinalRated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 3.0
The Siege of JadotvilleRated ★ 3.0
Body of LiesRated ★ 3.0
Sand CastleRated ★ 3.5
IORated ★ 2.0
ExtinctionRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 2.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.0
MosulRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 5.0
The Midnight SkyRated ★ 3.0
Ghost in the Shell: S.A.C. 2nd GIG - Individual ElevenRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0