Titles you rated
My MisterRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0