Titles you rated
Into the StormRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 2.0
MaleficentRated ★ 2.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5