Titles you rated
Crank: High VoltageRated ★ 5.0
True LiesRated ★ 5.0
Remembrance Of YusinRated ★ 1.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 4.5