Series
Ratings
48
First LoveRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
The Good DetectiveRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.5