Titles you rated
Trapped in a Dating Sim: The World of Otome Games is Tough for MobsRated ★ 2.5
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 3.5
Management of Novice AlchemistRated ★ 3.5
The Great PassageRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
BarakamonRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
The Genius Prince's Guide to Raising a Nation Out of DebtRated ★ 3.5
Restaurant to Another WorldRated ★ 3.0
Farming Life in Another WorldRated ★ 3.5
The Great ClericRated ★ 3.5
Beast TamerRated ★ 3.0
How a Realist Hero Rebuilt the KingdomRated ★ 3.5
Chillin' in My 30s After Getting Fired From the Demon King's ArmyRated ★ 3.0
The Saint's Magic Power is OmnipotentRated ★ 3.5
The Weakest Tamer Began a Journey to Pick Up TrashRated ★ 4.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0
Alternate World PharmacyRated ★ 3.5
Reborn as a Vending Machine, I Now Wander the DungeonRated ★ 3.5
In the Land of LeadaleRated ★ 3.5