Movies
Ratings
884
WhiplashRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0