Titles you rated
New Journey to the West Special Spring CampRated ★ 2.5- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 4.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 4.5- RAP:PUBLICRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
King of Collectibles: The Goldin TouchRated ★ 3.5
Ted Lasso Season 3Rated ★ 4.5
Ted LassoRated ★ 3.0
Ted LassoRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Captains of the WorldRated ★ 4.5
Tulsa King Season 1Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
A Clean SweepRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5