Movies
Ratings
279
Zootopia 2Rated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 3.0
Mr. NobodyRated ★ 4.5
AtonementRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5