Titles you rated
ONE: High School HeroesRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Agatha All AlongRated ★ 3.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
What If...? Season 2Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Rookie CopsRated ★ 0.5- 괴담 레스토랑Rated ★ 4.0
Seolganghwa: snowdropRated ★ 0.5