Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.5
Your LetterRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
MountainheadRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5