Series
Ratings
44
True DetectiveRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
The SympathizerRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Strangers From HellRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
DraculaRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 3.0- Galaxy Express 999Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0