Series
Ratings
513
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 2.5
Come Back AliveRated ★ 3.5
HERORated ★ 2.5- Dragon ZakuraRated ★ 3.0
Love and AmbitionRated ★ 2.5
Sweden LaundryRated ★ 1.0
What is the Ghost Up To?Rated ★ 3.0
The Black SwindlerRated ★ 4.0- I'm Dying SoonRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 2.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 2.5
Operation LoveRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 3.0
Bayside ShakedownRated ★ 2.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
Baby Faced BeautyRated ★ 1.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5