Series
Ratings
32
TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Long VacationRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Strangers From HellRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5