Movies
Ratings
239
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 4.5
8½Rated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
Blue Gate CrossingRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 1.0
The SubstanceRated ★ 2.5
The Sea of Itami JunRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 3.0
Rear WindowRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
NopeRated ★ 2.0
AmélieRated ★ 2.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
The WondersRated ★ 4.0