Titles you rated
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 3.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 1.5
The Man Standing NextRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.0
Once Upon a Time in MexicoRated ★ 3.5
Machete KillsRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The MasterRated ★ 3.5
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0