Movies
Ratings
154
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0- The CureRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 5.0
French KissRated ★ 5.0
Beneath the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
The King and IRated ★ 5.0
The Ten CommandmentsRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 2.0
PainedRated ★ 3.0