Series
Ratings
52- Eyes of DawnRated ★ 4.5
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Childless ComfortRated ★ 4.0
Five FingersRated ★ 4.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
Wonderful DaysRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.5
My Rosy LifeRated ★ 5.0
Women of the SunRated ★ 4.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 5.0