Titles you rated
Low LifeRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 3.5
Gangsta.Rated ★ 3.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
BloodhoundsRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0