Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 1.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0