Movies
Ratings
525
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
14 BladesRated ★ 3.0
Kindergarten CopRated ★ 5.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
Universal SoldierRated ★ 4.0- Twilight Zone: The MovieRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 4.0
Swordsman III: The East Is RedRated ★ 4.0
The Art of WarRated ★ 5.0
DelicatessenRated ★ 4.0
The Legend of ZorroRated ★ 4.0
The PeacemakerRated ★ 4.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
Broken ArrowRated ★ 5.0
First BloodRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Resident Evil: DamnationRated ★ 4.0
Superman IIIRated ★ 4.0
My Stepmother is an AlienRated ★ 5.0