Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 2.5
Patisserie Coin De RueRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
WickedRated ★ 1.0
What Jennifer DidRated ★ 2.5